Archiv odkaz Blog odkaz chat odkaz

Nacházíme se v období hlubokého středověku, v období 13 .století n.l. Vešel jsi právě do državy zvané Ingwirth Hold rozkládající se na západním pobřeží ostrova Irsko. Království se nachází v nelehkém období po převratu. Starý král byl odstraněn a nastávají nové pořádky. Na trůnu stanula jeho mladá vdova Jasmine O'Ravenheart, po boku s temným rytířem Marcusem. Královna vládne pevnou ale láskyplnou rukou se snahou o stabilitu a udržení pořádku. Proslýchá se, že ale uzavřela temnou smlouvu s Temným rytířem a dokonce, že to byla ona kdo starého krále nechal zabít...(čtěte dále)

***NOVÉ ZPRÁVY PRO LID***

Esme

Nick: Ciaran


http://ingwirth-hold.blogspot.com/2017/01/esme.html1. Jméno a příjmení


Esme

2. Rasa

Člověk

3. Věk

18 let

4. Pohlaví

žena

5. Kasta a povolání

Měštan - nevěstka

6. Povaha, vzhled a záliby

   Esmé má bílou smetanovou pokožku, hebkou na dotek, dlouhé rudo hnědé vlasy a modré oči. Je to krásná žena s oblými boky a vyvinutým hrudníkem. Kdyby nebyla obyčejná nevěstka, ale šlechtična, tak by o ní básnící psali básně a malíři malovaly, ale co, člověk se nějak živit musí a co se musí přiznat, je to že jí to i baví. I když mít v posteli kde jakého hnusáka není sranda a umět uspokojit kde koho je také dar. Co se týče povahy, je to prostě žena.

7. Životopis

 Narodila se v malé vesnici prosté sedlácké rodině, kde také vyrostla. S jejími bratry se učila lovit jako kdyby byla kluk, ale jakmile začala dospívat a tvarovat se jí tělo, tak už každý věděl, že už to není dávno ta kostnatá žába co se honí s bratry po lesích a chytá kde co. Je to sice ubohá žena jak by mnoho můžu řeklo, ale dokáže se o sebe postarat.

   Ve třinácti přišla o své panenství a v patnácti jako už zcela dospělá žena, odešla do města. Vždy měla sny, že nebude pracovat holýma rukama, že si najde bohatého manžela, kterého bude milovat a jak najít takového manžela, než ve velkém městě, třeba si jí nějaký zákazník zamiluje, měla různé typy mužů a někteří jí slibovali hory doly. A ted? Ted už není tak naivní, kdo by si vzal obyčejnou nevěstku, nějaký Lord? No to určitě pošpinil by tím svoje jméno. Tak jako tak zjistila, že jí ta práce dokonce i baví a může si dovolit díky ní i lepší šaty a jídlo, než jako prostá sedlačka. Dokonce se jednou scházela často s jedním velkým pánem a dávala mu ty své lekce zadarmo, když jí naučil číst a psát a to v té době uměl málokdo.

8. Schopnosti

Ttanec, zpěv, lov.

9. Ostatní

   Faceclaim: Esme Bianco
10. E-mai: Rybiska4@seznam.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat